Salon dacia

Dacia to producent samochodów, który produkuje niedrogie pojazdy. Firma ma siedzibę w Rumunii i jest własnością Renault. Modele Dacii znane są z niskich cen i prostych projektów. Niektóre z najpopularniejszych modeli Dacii to Sandero, Logan i Duster. W 2017 roku Dacia sprzedała ponad 400 000 samochodów.

Najnowszym modelem Dacii jest Spring, który jest samochodem elektrycznym, który jest bardzo przystępny cenowo. Model Spring jest obecnie dostępny tylko w Europie, ale oczekuje się, że wkrótce pojawi się na innych rynkach.

Inne popularne modele Dacii to Lodgy i Dokker, które są samochodami dostawczymi. Modele te cieszą się dużą popularnością w Europie ze względu na swoje przestronne wnętrza i niskie ceny.

Dacia oferuje samochody osobowe, dostawcze i SUV-y. Wszystkie modele są dostępne w niedrogich cenach, co czyni je atrakcyjnymi dla klientów na całym świecie. Modele Dacii są także znane ze swoich prostych i praktycznych projektów.

Salon Dacia oferuje pełen zakres usług dla klientów, w tym sprzedaż i serwis samochodów. W salonie można także znaleźć szeroki wybór części zamiennych i akcesoriów do samochodów Dacia.