Plany wakacyjne

Nareszcie przybyło moje wymarzone lato. Dalej muszę chodzić do okrutnej pracy, jednak zaczęłam ostatnio myśleć o cudownych wakacjach. Wolne wzięłam na koniec przyszłego miesiąca, także już za kilka tygodni będę w stanie wreszcie odpocząć. Moje wczasy zaplanowałam tak, że mam pewność, iż wyjazd będzie niesamowitą przygodą!

Początkowo ze znajomymi planowaliśmy wyruszyć do zagranicznych miast. Każdego roku odwiedzamy Bułgarię, a ona w ogóle nam nie powszednieje, jednakże w tym roku zapragnęliśmy zaznać czegoś zupełnie innego. A może zwiedzilibyśmy bałtyckie morze? W końcu Bałtyk również jest całkiem atrakcyjnym miejscem, a odpoczynek w Polsce nie musi oznaczać zawsze leniuchowania na plaży. Dodatkowo, aktualnie nie pragnę akurat wyjeżdżać ze swojego kraju, ponieważ przeraża mnie to wszystko, co dzieje się za granicą. Chcę przeczekać ten straszny etap we własnym zabezpieczonym państwie.

Urlop przeżyję więc nad polskim morzem. Nie będę jednak przebywać w ekskluzywnym, hotelowym pokoju, ponieważ postanowiliśmy znaleźć sobie miejsce na polu namiotowym. Wyruszamy z własnymi namiotami i karimatami, zakładamy obóz, a następnie robimy sobie prowizoryczną szkółkę przetrwania. Zamierzamy wziąć minimalną ilość gotówki i postarać się spędzić udane wakacje niewielkim kosztem. Zamierzamy pływać, wylegiwać, maszerować i odwiedzać co ciekawsze okolice, za co praktycznie nic nie zapłacimy.

Jestem taka podekscytowana całym planem, że już odliczam dni do mojego wypoczynku. Jedziemy pociągiem, więc nawet podróż może być całkiem przyjemna, gdyż ostatnio podróżowałam tak wiele miesięcy temu. A najważniejsze jest to, iż nareszcie będę mogła spędzić sporą ilość wolnych dni ze swoimi przyjaciółmi. Uwielbiam ich wszystkich, więc moje wczasy na pewno się udadzą!